górne tło

„W te święta zamawiam on line”

„W te święta zamawiam on line” – pod takim hasłem Miasto Kraków promuje ofertę świąteczną krakowskich  producentów, rzemieślników i firm, zachęcając  mieszkańców Krakowa do nabywania produktów lub zamawiania lokalnych usług bezpieczną drogą online.

Interaktywna mapa została uruchomiona na stronie www.krakow.pl

- Zapraszam Państwa do przygotowania i prezentacji za pośrednictwem interaktywnej mapy z ofertą przygotowaną na święta Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że narzędzie to przyczyni się do zwiększenia popytu na asortyment oferowany przez lokalną przedsiębiorczość w tym trudnym dla krakowian okresie – mówi Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa.

Aby znaleźć się na mapie, wystarczy wypełnić krótką ankietę (znajduje się ona tutaj) i określić, co oferuje przedsiębiorca. Na tej podstawie firma zlokalizowana zostanie na mapie, a mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z jej propozycji.

Szczególnie zachęcamy do przyłączenia się do projektu także  wszystkich przedstawicieli branży gastronomicznej. Mamy nadzieję, że w okresie kiedy niemożliwe jest świadczenie usług restauracyjnych, oferta interaktywnej mapy  produktów i usług świątecznych umożliwi Państwu skuteczne dotarcie do klientów.

Mapa z Kiermaszem Świątecznym jest kontynuacją już działających z powodzeniem interaktywnych  map miejskich: Jestem aktywny czy Mapy krakowskiej gastronomii, którą codziennie odwiedza blisko 6 tys. osób.

Akacja odbywająca się pod hasłem "W te święta zamawiam on line" będzie trwać do 6 stycznia 2021 roku.

Informacje o mapie dostępne także tutaj

List Prezydenta Miasta Krakowa