Przewodnik po kulinarnym Krakowie nominowany do nagrody Złote Spinacze

Przewodnik Facebooka po Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej Kraków 2019 został nominowany do nagrody Złote Spinacze w kategorii Custom Publishing.

Przewodnik po kulinarnym Krakowie nominowany do nagrody Złote Spinacze
Fot. Karolina Bieda-Urban

Facebook wspólnie z Miastem Kraków wydał przewodnik miejski skupiony na gastronomii. Wydawnictwo, które ukazało się w lipcu tego roku, powstało przy udziale krakowskich społeczności kulinarnych działających na Facebooku. 10 000 bezpłatnych przewodników trafiło do krakowskich restauracji oraz punktów InfoKraków. Dwujęzyczny przewodnik jest też dostępny online.

W XVII edycji konkursu Złote Spinacze spośród rekordowej liczby 331 zgłoszeń, przyznano 92 nominacje. Wyłonione przez jury projekty będą rywalizować w II etapie konkursu. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 6 grudnia.

Złote Spinacze mają na celu zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży public relations poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów w obszarze public relations zrealizowanych w Polsce. Zadaniem Złotych Spinaczy jest również edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia Public Relations dla funkcjonowania firmy. Konkurs ma charakter otwarty, kierowany jest do wszystkich podmiotów realizujących kampanie PR w Polsce: agencji PR, działów PR i komunikacji, firm i instytucji, organów samorządowych i organizacji pozarządowych. Prace konkursowe są oceniane przez liczące ponad osiemdziesiąt osób jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele organizacji biznesowych i pozarządowych, praktycy oraz eksperci branży PR i mediów w Polsce, a także autorytety środowiska akademickiego.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Magdalena Wójcik
Podmiot publikujący: Kulinarny Kraków
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY