Jem w Krakowie

Jem w Krakowie: Łukasz Cichy

Na co dzień szefuje kuchni w Białej Róży – eleganckiej restauracji z kuchnią polską. W innych krakowskich lokalach poszukuje prostoty. Łukasz Cichy poleca swoje ulubione miejsce w Krakowie.

Jem w Krakowie: Marcin Filipkiewicz

Tęskni za dobrą polską kuchnią, a sam stara się pokazywać znane dania w inny sposób. Szef kuchni hotelu Copernicus Marcin Filipkiewicz opowiada o krakowskiej gastronomii.

Jem w Krakowie: Grzegorz Fic

Rzadko jada w mieście, jeżeli już tu trafia, to sięga po potrawy, do których ma sentyment. Grzegorz Fic opowiada o krakowskiej gastronomii.

Jem w Krakowie: Adam Chrząstowski

Zarówno gdy sam gotuje, jak i u innych, szuka połączenia prostoty i pełni smaku. Szef kuchni Adam Chrząstowski poleca swoje ulubione miejsca w Krakowie.

Jem w Krakowie: Katarzyna Płachecka i Karolina Milczanowska

Jedzą zawodowo. Katarzyna Płachecka i Karolina Milczanowska z Haveabite.pl oprowadzają po swoich ulubionych miejscach w Krakowie.

Jem w Krakowie: Sylwia Ładyga

Jako wielbicielka kuchni świata w Krakowie szukam miejsc, gdzie choć przez chwilę mogę poczuć się jak w podróży. Lubię próbować nowych smaków, odkrywać nowe produkty i nowe połączenia – mówi Sylwia Ładyga.

Jem w Krakowie: Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz na śniadanie zaprasza do siebie. Czyli do Zalipianek, na domowy chleb i wędliny. W których jeszcze krakowskich miejscach się stołuje?

Jem w Krakowie: Magda Kasprzyk-Chevriaux

Sernik w Massolicie, owoce morza w Euskadi – swoje ulubione miejsca poleca dziennikarka i ekspertka kulinarna Magda Kasprzyk-Chevriaux.

Jem w Krakowie: Maja Dutkiewicz

Dobry chleb, kanapki z mięsem i słodkości - Maja Dutkiewicz – dziennikarka kulinarna i informacyjna  Radia Kraków, poleca swoje ulubione krakowskie miejsca.

Jem w Krakowie: Bartek Kieżun - Krakowski Makaroniarz

Gdy burczy mu w brzuchu, nogi same prowadzą go do Youmiko na sushi, na obiad do Zazie bądź na ramen do Akity. Swoje ulubione miejsca w Krakowie poleca Bartek Kieżun – Krakowski Makaroniarz.