Interaktywna pocztówka z życzeniami z Krakowa

Kraków przygotował innowacyjną niespodziankę na święta. W internecie emitowana jest świąteczna reklama, która umożliwia przesłanie życzeń z Krakowa. Klikając w pojawiający się na ekranie telefonu banner, przenosimy się do interaktywnej pocztówki, którą możemy spersonalizować poprzez wstawienie własnego selfie.

Interaktywna pocztówka z życzeniami z Krakowa
Fot. Materiały prasowe

Na potrzeby akcji przygotowano cztery kreacje graficzne. Wystarczy przesunąć palcem po wyświetlaczu, aby wybrać tę, która nam najbardziej odpowiada. Następnie trzeba zrobić sobie zdjęcie lub wyszukać je w galerii telefonu, wstawić w grafikę kartki i gotową pocztówkę z życzeniami można przesłać znajomym.

 

Reklama jest emitowana od 18 grudnia 2020 r. do 15 stycznia 2021 r. na terenie całej Polski w dwóch odsłonach. Grafiki ze świątecznymi życzeniami będą się wyświetlać użytkownikom do świąt. Noworoczna wersja interaktywnej kartki będzie dostępna do 15 stycznia.

Jeśli ktoś nie chce czekać, aż reklama pojawi mu się w telefonie, może pobrać elektroniczną pocztówkę za pomocą kodu QR.

kod QR

Akcję z życzeniami zorganizowali Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Wydział ds. Turystyki UMK, aby przypomnieć o Krakowie, który jako stolica regionu otwiera turystom wrota na małopolskie szlaki.

 

My już swoją pocztówkę zrobiliśmy, a Ty? Spróbuj świetna zabawa gwarantowana!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Opoczka
Podmiot publikujący: Kulinarny Kraków
Zobacz także