Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Paczki z tradycyjną święconką umilą święta potrzebującym

Na wzór akcji Świąteczny Przysmak od Serca realizowanej przed  Świętami Bożego Narodzenia, Wydział ds. Turystyki wraz z Małopolską Organizacją Turystyczną przygotowali kolejną akcję wspierającą krakowskie restauracje i jednocześnie mieszkańców Krakowa. 

 

Na nachodzące Święta Wielkanocne poczęstunek od restauracji zostanie przekazany do Miejskich Dziennych Domów Pomocy Społecznej oraz 2 miejskich szpitali i Miejskiego Centrum Opieki. Poczęstunek będzie składał się z typowych potraw związanych ze Świętami Wielkiej Nocy oraz będzie nawiązywał do tradycji kulinarnych Miasta Krakowa.

Do udziału w akcji zostały zaproszone krakowskie restauracje, które otrzymały w ubiegłym  roku wyróżnienie Michelin oraz uczestnicy projektu „Krakowskie menu stołeczne”, który został zrealizowany pod auspicjami Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej Kraków 2019.

Operator akcji - Małopolska Organizacja Turystyczna, od wielu lat działa na rzecz promocji tradycji kulinarnych w Krakowie i Małopolsce, była również partnerem Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej Kraków 2019.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Opoczka
Podmiot publikujący: Kulinarny Kraków
Data publikacji: 2021-03-31
Data aktualizacji: 2021-03-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź